💕اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم💕

👈شادی روح جوان ناکام محمود شفیعی و ظهور آقا امام زمان و خوشبختی و سلامتی تمامی انسانها

💕اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم💕

👈شادی روح جوان ناکام محمود شفیعی و ظهور آقا امام زمان و خوشبختی و سلامتی تمامی انسانها

💕اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم💕

خداوند حقیقت را می بیند اما صبر می کند ..... من عاشق خدایم هستم دعا کنید هر چه زودتر به عشقم برسم😘

گاهی انسان مطالب ساده و ابتدایی و تکراری را نیز به سادگی فراموش میکند ، پس لطفا فقط ببین !😉

در این وبلاگ پذیرفتن هیچ چیز اجباری نیست..... روزی یک نفر هم چشمهایش به دیدن یک کلمه قرآن روشن شود ، برای این بنده ی حقیر کافی ست... دیگر چیزی نمی خواهم😊


*بعد از نماز یادتون نره !سى و چهار مرتبه اَللّهُ اَکْبَرُ و سى و سه مرتبه اَلْحَمْدُلِلّهِ و سى و سه مرتبه سُبْحانَ اللّهِ بگوید و در بعضى روایات سُبْحانَ اللّهِ پیش از اَلْحَمْدُلِلّهِ وارد شده .*

God sees the truth but waits ..... I love my god pray that I will love my love sooner

Sometimes people simply forget simple, elementary, and repetitive, so please just see! ❃

There is nothing compulsory to accept on this blog... One day, one person will be able to turn his eyes on seeing a Qur'an, enough for this little servant ... I do not want anything else.


* After the prayers, remember that you will say four and four times Allah the Great, and three and three times Al-Hamdllah, and three and three times Allah, and in some of the traditions of Allah before Al-Hamdullah.

تبلیغات
آخرین مطالب
 • ۹۶/۱۲/۲۹
  s342
 • ۹۶/۱۲/۲۸
  s341
 • ۹۶/۱۲/۲۷
  s340
 • ۹۶/۱۲/۲۶
  s339
 • ۹۶/۱۲/۲۵
  s338
 • ۹۶/۱۲/۲۴
  s337
 • ۹۶/۱۲/۲۳
  s336
محبوب ترین مطالب
آخرین نظرات
نویسندگان

داستانک زنجیره وار

بعد از ظهر رفتم خرید ، به خودم گفتم برنامه ریزی که کردی برای دخل و خرجت یادت نره ! ولی آخه مگه زن جماعت برنامه مرنامه حالیش هست ؟!  اگه تمام ثروت دنیا رو هم داشته باشه وقت برگشتن از خرید ، دخترک کبریت فروش خواهد شد .

بله خلاصه هنگام بازگشت ، با صحنه ای خطرناک مواجه شدم ، دو تا ماشین در نهایت خونسردی خوردن بهم . من در حال رد شدن از خیابون بودم ، نگاهشون کردم و خندیدم ، یک لحظه به خودم اومدم و دیدم وای دماغم نزدیک دماغ یه خانم محترم هست ، نزدیک بود بنده هم با این خانم بهم بخوریم ولی اینبار نه با نهایت خونسردی ، چون باز هم زن جماعت در اینگونه مواقع ببخشید و از عمد نبود حالیش نیست و با فریاد و لنگه کفش پذیرایی خواهی شد . 

من در واقع با به خود آمدن به موقع جلوی یک مصیبت بزرگ را گرفتم وگرنه این تصادفات به صورت زنجیره وار ادامه داشت ! می پرسید چگونه ؟ برایتان میگویم .

من به اتفاقی که برای آن بندگان خدا افتاد ، خندیدم ، اگر این اتفاق برای خودم هم می افتاد دیگری پیدا میشد که از من بخندد و نفر دیگر از آن دیگری و این زنجیره همانطور ادامه می یافت تا یکی با حالت نگرانی بگوید خدا را شکر که اتفاقی برایشان نیفتاد به خیر گذشت 

ضرب المثلها در این زمینه فراوانند .

از ماست که بر ماست .

از هر دست بدهی از همان دست میخوری.

و آنچه را برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند و .....

خلاصه کلام گاهی اوقات برای پایان دادن به بعضی اتفاقات ناخوشایند بهتر است که یک نفر پیدا شود و در جایی خداوند را شاکر باشد ، بیا از خودمان شروع کنیم و در واقع خودمان پایان دهنده بدیها باشیم . 

خدایا شکرت که از این بدتر نشد.....

 

نظرات  (۰)

هیچکس حرفی نداره
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">